Broneerimistingimused ja andmete kasutus


Meie online broneerimissüsteemis saad broneerida endale sobiva aja 24h ööpäevas- just siis kui sulle kõige paremini sobib.

Broneerimine

Vabade aegade olemasolul saad broneerida kõige varasema aja 30min pärast ja kõige hilisema 6 kuu pärast.
Oleme avatud vastavalt broneeringutele, st broneeri aegsasti sest "nüüd ja kohe ja täna" aegu on väga harva saadaval


Hinnad ja ajad

Broneeringusüsteem hindu ei kuva. Hinnakirja leiad meie kodulehelt.
Ajad on arvestuslikud. Palun broneeri aeg õigele teenusele, vajadusel saad lisada märkmeid oma andmete juures olevasse lisainfo lahtrisse. Arvestame sellega ja vajadusel korrigeerime teenuse pikkust.


Broneeringutasu

Klientidele on broneerimine tasuta.
Kui sa broneeritud ajal kohale ei ilmu või broneeritud aega ei muuda ega tühista (vähemalt 1h enne broneeritud aega) siis tuleb maksta broneeringutasu 25€
Broneeringuid saab muuta või tühistada kirjutades siilipea.juuksur@gmail.com või helistades/sõnumiga 58533381

Broneeringu kinnitus

Peale broneeringut kontrolli kindlasti, et said kinnituse emailile- ilma selle kinnituseta ei läinud broneering kahjuks läbi (proovi uuesti või võta salongiga ühendust). Kinnitus võib minna ka rämpsposti hulka, sest selle saadab programm automaatselt.

Andmete kasutamine

Online broneerimisel sisestatud andmeid kasutame ainult konkreetse teenusega seoses. Me ei saada sulle reklaami ega jaga sinu andmeid kolmandatele isikutele (va seadusega ette nähtud korras ja tingimustel). Kui aga soovid meie tegemisi endale meilile siis uudiskirjaga saad liituda kodulehel.
Sinu andmed sisestatakse kliendibaasi mida kasutame ainult teenuse pakkumisel ja püsikliendi soodustuse arvutamiseks. Neid andmeid ei kasutata reklaamiks ega jagata kolmandatele osapooltele. Kliendibaasis säilitame andmeid 2 aastat, peale seda andmed kustutatakse. Soovi korral saad ise paluda oma andmed kliendibaasist kustutada, kuid siis kaotad ka õiguse püsikliendisoodustusele.