Kommenteeri

Massaaž

Kellele ei meeldiks mõnus ja lõõgastav massaaž?
 Ma pole veel kohanud inimest kellele ei meeldi massaaž. Jah, on inimesi kes seda nautida ei saa, sest neile on vastumeelne võõra inimese puudutus, aga ka neile on olemas erinevaid võimalusi kuidas ikkagi massaaži nautida. Seega massaaž on lahe :)
Meie salongis praegu massaaži ei pakuta. No sellist massööri poolt tehtud täishooldust. Aga meil on erinevaid protseduure kus sees on ühe osana ka mõnus massaaž.
Tegelikult olen ma mingid aastad tagasi isegi massaažikooli lõpetanud aga see pole ikka päris minu ala. Teadmised on saadud ja rakendan neid oma töös ning igapäevaelus kindlasti ka edaspidi.
 Nüüd siis natuke nendest protseduuridest mis hõlmavad endas ka massaaži. Kõigepealt muidugi pediküür. On inimesi kes pediküüris käivadki just selle mõnusa  jalamassaaži  pärast- kui tavalisest pakutud massaažist
tundub väheks jääma, siis SPA pediküüriga on veidike pikem massaaž ja on ka võimalik lisateenusena võtta juurde massaažiõliga
jalamassaaž mis teostatakse siis varbaotstest kuni põlvedeni.

Samuti sisaldab massaaži kätele nii klassikaline maniküür kui ka kõik SPA hooldused kätele. Käte massaaž on eriti mõnus lõõgastus peale pikka tööpäeva või arvuti taga istumist. Kui maniküüri ei soovi, siis kätele pakume ka SPA hooldust ilma maniküürita- pisike poputamine koos massaažiga.

Ja siis muidugi juuksur. Peapesu on meil alati koos peamassaažiga. Kui sa seda ei soovi, siis palun ütle :) Pikema massaaži saad koos peanahahooldusega. Valikus on peanahahooldus juuste väljalangemise pidurdamiseks ja peanahahooldus peanaha puhastamiseks
(vähendab sügelust, ketendust, elimineerib kõõma ja ennetab seenhaigusi)

Ja kui teiega päris aus olla, siis meil on ikka mõni tuttav massöör ka. Kui soovijaid leidub, siis meelsasti on nad nõus oma massaažilauaga meie salongi tulema, et teile kokkulepitud ajal üks mõnus massaaž pakkuda. Kui soovi on, siis küsi julgesti!

Lisa kommentaar

Email again: